KVG BERKEL-ENSCHOT e.o.
Op de Lind in het prachtige monumentale pand, dat eerder de pastorie was, is nu gevestigd Gallery van Dun.
De galerie toont een ruime collectie glaskunst, beeldhouwkunst, schilderkunst en fotografie. De Franse beeldentuin laat prachtige sculpturen zien. De rondleiding zal interactief zijn, waarbij het mogelijk is om de werken aan te raken en de vragen direct zullen worden beantwoord.
Programma:
- Ontvangst met koffie/thee en zoete lekkernij.
- Rondleiding, welke bij droog weer in de tuin begint.
- Bekijken van de expositie op de eerste etage en de begane grond.
- Afsluiting rondleiding met een glas wijn aan de bar.
Het aantal personen voor de rondleiding is 15. Als er een wachtlijst zal zijn, komt er een extra rondleiding op donderdag 21 december.
We hebben gekozen voor de Kersttijd, omdat er dan een stemmige sfeer is zodat het kijken naar de kunst en het rondlopen in de mooie woning een waar feest zal zijn.
Datum | woensdag 20 december | ||
Tijd | 14:00 uur | ||
Plaats | Gallery van Dun De Lind 52 5061 HX Oisterwijk |
||
Kosten | € 14,50 | ||
Vervoer | op eigen gelegenheid; bij samen rijden wordt een bijdrage verwacht (zie Huisregels activiteiten/cursussen) |
||
Afmelden bij contactpersoon |
Mieke Baas De contactgegevens vindt u |